Titulní obrázek

Automobilka Suzuki prodává velmi výhodně model SX4

Japonská automobilka Suzuki nyní nabízí výhodný model. Je jím Suzuki SX4. Vůz se řadí mezi nejlevnější čtyřkolky. Momentálně je navíc v prodeji za velmi slušnou cenu.

Zima tu bude co nevidět a zase začne dohadování o tom, zda je čtyřkolka vhodná, nebo naopak není. Suzuki SX4 je jedním z modelů, které nabízejí pohon všech kol 4x4 za velmi zajímavé ceny. Nyní přichází na náš trh i limitované speciální edice za zvýhodněnou cenu, takže čtyřkolku můžete mít od 354 900 korun. Což je vcelku slušná nabídka.

Registr vozidel: Aby bylo možné zaregistrovat nové či ojeté vozidlo do evidence, musíte mít mimo jiné sjednané povinné ručení a na úřadu doložit originál zelenou kartu. Každé vozidlo provozované na území ČR, musí být zaregistrováno dle trvalého (u cizinců dle přechodného) bydliště.

Limitovaná edice SE je k dispozici s benzínovým motorem 1,6 l. K základní výbavě, ve které je i centrál či klimatizace, dostanete navíc stabilizační systém ESP, boční airbagy, optický paket s novými koly, sedadly a doplňky a také metalízu bez připlatku. Začíná se na 289 900 korun, s pohonem 4x4 pak na 354 900 korun.

Další verze má odlišné jen menší detaily, ovšem ve výbavě je i navigační systém. Předokolka Suzuki SX4 pak stojí 359 900 korun, verze s pohonem všech kol přijde na 399 900 korun.